Про компаніюНаш інтернет-магазин Royal Doors пропонує вашій увазі великий вибір готових вхідних і міжкімнатних дверей, а також різної дверної фурнітури. Наша команда працює тільки на благо клієнтів: допоможе зробити вибір, проконсультує по всіх питаннях, при необхідності дасть потрібні і корисні поради і, звичайно ж, якісно обслужить.

Які переваги роботи з нами?


  • Професіоналізм. Наші працівники знаходяться в цій сфері вже багато років.


  • Широкий асортимент. Завдяки різноманітності моделей і їх дизайну вхідні та міжкімнатні двері Royal Doors, а також фурнітура відкривають можливість вибору для кожного покупця. Більш того, на сайті доступні постійні оновлення продукції, які ви можете знайти в розділі "Новинки".


  • Економія часу. Завдяки тому, що наш магазин знаходиться в інтернеті, замовити та купити вхідні та міжкімнатні двері в Києві набагато простіше і швидше. Більш того, на нашому сайті в допомогу надано онлайн-каталог, який має дуже просту навігацію за категоріями (вам всього лише необхідно поставити "галочку" на тій категорії, яка вам необхідна).


  • Висока якість. Наші партнери - відомі виробники, з якими ми давно співпрацюємо, і яким ми довіряємо. Всі двері Royal Doors виготовляються на сучасному обладнанні, що виключає брак товару.


  • Заміри і установка дверей. Вам не потрібно турбуватися про правильність і точності орозраз розмірів і монтажу дверних конструкцій, за вас це можуть зробити наші працівники-професіонали.

  • Доставка. Наша команда намагається працювати якомога швидше, тому ми доставляємо товар у найкоротші терміни. Вартість доставки по Києву - 800 грн.


  • Акції. Виклик замірника, доставка, монтаж, персональний менеджер, - на всі ці послуги у нас діють постійні знижки. Також в розділі "Розпродаж" ви можете замовити і купити двері в Києві за зниженими цінами.


  • Ціна якість. Ми намагаємося завжди бути чесними з нашими клієнтами. В інтернет-магазині Royal Doors ви завжди знайдете доступні ціни. А наші партнери, в свою чергу, гарантують високу якість товару.


  • Гарантія. Виробники, з якими ми співпрацюємо, дають гарантію на свої товари від 12 місяців.

КОНТАКТИ

Адреса: просп. Леоніда Каденюка, 5/2

Телефон: +380 (93) 119 26 30, +380 (97) 806 19 23

E-mail: royal-doors@ukr.net