Оплата і доставкаНаша компанія надає повний спектр послуг з доставки дверей в Києві і області, а також їх якісної установки. Вартість монтажу можна дізнатись у нашого менеджера. Однак ціна може змінюватися з огляду на необхідність виконання додаткових робіт (ці моменти завжди обговорюються з замірниками).


Доставка дверей


Доставка дверей по Україні здійснюється щодня. Вартість доставки замовлення по Києву - 800 грн + 25 грн/км за містом. Деталі уточніть при покупці дверей. Якщо ви перебуваєте в будь-якому іншому місті України, ми доставимо товар протягом декількох днів після оформлення замовлення. Ціну доставки можна уточники у нашого менеджера.

Способи оплати


Наша фірма пропонує клієнтам можливість оплати товару після його отримання. Оплату можна провести на банківську карту або готівкою при доставці. Також внести плату за товар можна одразу при замовленні на сайті через онлайн-оплату.

Обмін і повернення

У разі виявлення дефектів або якщо товар вам не підійшов, є можливість його обміняти або повернути в магазин. Для того, щоб це зробити вам необхідно під'їхати до нас в магазин з товарним чеком і документом, що підтверджує особу, для заповнення заяви. Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки. Приймаються товари, які не були пошкоджені або зіпсовані з вини покупця. Наприклад, заводський брак, невідповідність розмірів. Ми не приймаємо товар, який був зіпсований споживачем після покупки. Відразу ж зв'яжіться з нами, якщо виявили брак або пошкодження. Наш менеджер надасть вам повну інформацію щодо умов обміну або повернення.


Замовити вхідні або міжкімнатні двері з доставкою ви можете прямо на нашому сайті, зателефонувавши нам за номером телефону, вказанному в розділі «Контакти» або відправивши заявку на email.