Послуги

zamer

Виклик замірника

Роботи починаються з замірів дверного отвору. Можна сміливо стверджувати, що від точності зняття замірів залежить якість установки дверей і їх термін служби. Заміри, які виконує наш замірник, дозволяють:


  • уникнути помилок при оформленні замовлення на двері;

  • правильно розрахувати розміри полотен, тип коробки, вид і кількість комплектуючих;

  • розрахувати необхідну кількість доборів для дверей. 


Дату і час зняття замірів замовник вибирає сам. При оформленні замовлення на монтаж дверей, ми повертаємо вартість цієї роботи. Скористатися безкоштовною послугою «виклик замірника дверей» мудро, адже це гарантує вам уникнення неприємних несподіванок при монтажі конструкції і подальшої її експлуатації.

box

Доставка

Доставка дверей по Києву і області здійснюється нашою компанією за 1-2 дня. Умови доставки. Актуальну інформацію щодо вартості доставки товару по Києву варто уточнити у нашого менеджера. Занесення дверей в приміщення оплачується окремо, згідно прайс-листу. Зручні дату і час доставки вибирає замовник. Ми несемо повну матеріальну відповідальність за цілісність і комплектацію товару при його доставці. Якщо покупець хоче особисто забрати товар з магазину, ми попередньо повідомимо його про наявність замовлення по телефону. Переконливе прохання уважно перевіряти комплектацію і цілісність товару перед його видачею на руки.


bird

Монтаж

Ми виконуємо монтаж дверей будь-якого типу і даємо гарантію на свою роботу. При установці дверей монтажники виконують збірку коробки, петель, замків, ручок і врізку замків. Вартість установки вхідних і міжкімнатних дверей в Києві уточніть, зв'язавшись з нами. Але варто враховувати, що ціна послуги може змінюватися в більшу сторону в залежності від складності робіт та інших аспектів. Наприклад, якщо монтажники дверей в ході установки виконують розширення дверного отвору, демонтаж старої конструкції або ж встановлюють двері зі складним механізмом відкривання, то ці роботи будуть оплачуватися окремо. Але наша схема роботи передбачає, що замовник завжди заздалегідь знає точну підсумкову вартість всіх робіт. Тому можете бути спокійні: установка дверей для наших клієнтів ніколи не супроводжується неприємними фінансовими сюрпризами.